GALERIJA
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
Notikumu kalendārs 2017
Notikums Datums Vieta Klases Statuss
maijs
Jaunciema balva 2017 04.05.-04.05. Jaunciema osta
FW
RB
SL
T293
Tautas
NeilPryde Baltic Cup Lietuva 12.05.-14.05. Svencele, Lietuva
FW
RB
T293
RS:X
Raceboard Masters World Championships 15.05.-21.05. Gizycko, Polija
RB
Formula Windsurfing World Championships 29.05.-05.06. Sylt, Vācija
FW
jūnijs
LATVIJAS ČEMPIONĀTS VIĻŅU BRAUKŠANĀ 2017 01.06.-31.10. Liepāja vai Pāvilosta
Viļņi
Baltic Challenge Cup 2017 02.06.-04.06. Rīga, Ķīšezers
FW
RB
SL
T293
RS:X
LK T293/RS:X/RB
Usmas regate 10.06.-11.06. Usmas ezers, Bukdangas
RB
T293
NeilPryde Baltic Cup Estonia 16.06.-18.06. Tallinn, Igaunija
FW
T293
RS:X
RS:X Youth World Windsurfing Championships 24.06.-04.07. Torbole, Itālija
RS:X
Formula Windsurfing Youth & Masters World Championships 26.06.-01.07. Lago di Santa Croce, Itālija
FW
jūlijs
Ošu regate 01.07.-02.07. Burtnieku ezers
FW
RB
T293
Tautas
LK T293/RB
Latvijas Jaunatnes olimpiāde 07.07.-09.07. Engure ezers
T293
Senioru GP 08.07.-09.07. Meleki
Techno 293 Plus World Championships 15.07.-20.07. Ecole Nationale de Voile, Saint Pierre Quiberon, Brittany, France
T293
Techno 293 Europeans 22.07.-29.07. Lorient, Francija
T293
Reitings 1.5
Vītolregate 22.07.-23.07. Komo, Itālija
Lindes Balva 29.07.-30.07. Daugava
augusts
Sērf seminārs 01.08.-06.08. Pāvilosta
NeilPryde Baltic Cup Latvia 04.08.-06.08. Liepāja, Karosta
FW
RB
T293
RS:X
LK T293/RB/FW
Vidzemes balva 05.08.-06.08. Kāla ezers
LATVIJAS ČEMPIONĀTS TECHNO293 2017 11.08.-13.08. Rīga, Ķīšezers, Klubs 360
T293
LK T293
EIROPAS čempionāta posms Formula Windsurfing 23.08.-27.08. Liepāja
FW
RB
T293
LK T293/RB/FW
Latvijas Kausa regate Techno293 un Raceboard 2017 24.08.-27.08. Liepāja, Karosta
RB
T293
LK T293/RB
Kambīzes Regate - Slaloms jauniešiem 26.08.-27.08. Rīgas HES ūdenskrātuve
SL
Tautas
LK Tautas Klasei
septembris
LATVIJAS ČEMPIONĀTS FORMULA WINDSURFING 2017 02.09.-03.09. Liepāja vai Pāvilosta vai Saulkrasti
FW
LK FW
LATVIJAS ČEMPIONĀTS RACEBOARD un RS:X 02.09.-03.09. Rīga, Ķīšezers (klubs 360)
RB
RS:X
LK RB
Raceboard European Championships 04.09.-09.09. Balatonfured, Lake Balaton, Hungary
RB
Reitings 1.5
LATVIJAS ČEMPIONĀTS SLALOMĀ 2017 09.09.-10.09. Liepāja
SL
LK SL
Liepājas Gran Prix 09.09.-10.09. Liepāja, jūra
FW
SL
LK FW/SL
RS:X World Windsurfing Championships 16.09.-23.09. Enoshima, Japāna
RS:X
Reitings 2.0
oktobris
Techno 293 Worlds 21.10.-28.10. Salou, Spānija
T293
Reitings 2.0