GALERIJA
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
Burusports Balva 2014
DATUMS 17.05.-18.05.
VIETA Ķīšezers, Klubs 360
KLASES
Tautas
FW
Viļņi
STATUSS LK / Reitings 0.3 (izņemot FW)
APRAKSTS

Ir noslēgušās divu dienu sacensības vējdēļu burātājiem „Burusports Balva 2014”, kas šogad, pulcējot 50 dalībniekus trijās vējdēļu burāšanas klasēs, norisinājās jau 11.reizi.

Burusports Balva notika mērena vēja apstākļos, un startu izdevās dot vien Raceboard un jauniešu Techno 293 klasēm. Tika liktas lielas cerības uz stiprāku vēju, lai varētu startu dot arī Formula klases braucējiem, taču tās netika attaisnotas unformulistisacensības aizvadīja krastā, vēju tā arī nesagaidot.

Astoņu braucienu kopvērtējumā vīriešu konkurencē ātrākais bija Gunārs Rozenbergs, savukārt sieviešu un absolūtā kopvērtējuma līdere jau no pirmā starta bija Vita Matīse, aiz sevis ar pārliecinošu punktu skaitu atstājot savu sīvāko konkurenti Ilonu Grīnbergu.

Jauniešu klasē ātrākā U17 vecuma grupas burātāja, liepājniece  Aleksandra Kaupa, aiz sevis atstājot Ketiju Birzuli un Nikolu Ceplenieci. Puišu konkurencē ātrākais bija U17 vecuma grupas pārstāvis Valters Zakrevskis, savukārt U15 grupā ātrākais izrādījās Namejs Dreimanis.

Rezultāti Techno 293

Rezultāti Raceboard

Līdztekus vējdēļu sacensībām sestdien kā pirmās šīs sezonas sacensības tika izvests arī Burusports SUP Balva sprinta (apt.500m) un maratona (apt. 7km vīriešu un 3.5km sieviešu konkurencē) distancēs. Abās disciplīnās pārliecinošu sniegumu rādīja Normunds Barinovs, izcīnot pirmo vietu un aiz sevis atstājot Edvīnu Bergmani kā otro. Liene Dupate arī abās disciplīnās izcīnīja uzvaru.

Par tradīciju Burusports Balvas laikā jau kļuvusi arī sacensību norises vietai blakus esošā Cabo Cafe sezonas atklāšana, kas arī šogad pulcēja simtiem cilvēku. Pasākumā spēlēja tādas grupas kā Headlight, Griffi, Otra Puse un citi.

Mums patika - cerams, ka jums arī.
BS Team

 

 

Nākamie notikumi