GALERIJA
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
Notikumu kalendārs 2014
Notikums Datums Vieta Klases Statuss
janvāris
LVA Biedru sapulce 09.01.-09.01. Cabo Cafe, Ķīšezers
februāris
Latvijas čempionāts ziemas vindsērfingā 27.02.-02.03. Rīga, Ķīšezers
aprīlis
Techno 293 Europeans 21.04.-27.04. Torbole sul Garda, Italy
T293
Reitings 1.5
Formula Windsurfing World Championship 28.04.-04.05. Terceira, Azores, Portugal
FW
Reitings 1
maijs
Jaunciema Regate 2014 04.05.-04.05. Jaunciema osta, Ķīšezers
FW
RB
SL
T293
Tautas
IFCA Slalom World Championships 06.05.-11.05. Azores, Portugal
SL
Reitings 2
Kluba 360 atklāšana 10.05.-10.05. Ķīšezers, Klubs 360
Burusports Balva 2014 17.05.-18.05. Ķīšezers, Klubs 360
FW
RB
T293
LK / Reitings 0.3 (izņemot FW)
Lituania Baltic Cup and FW European Cup 23.05.-25.05. Svencele, Lithuania
FW
RB
T293
RS:X
Reitings 1
jūnijs
Kambīzes regate 2014 01.06.-30.06. Rīgas HES
Tautas
LK
Finland European Cup 04.06.-07.06. Kalajoki, Finland
FW
Reitings 1
Saulkrastu Kauss 2014 07.06.-08.06. Saulkrasti
FW
RB
SL
T293
LK / Reitings 0.3
Estonian Baltic Cup and European Cup 13.06.-15.06. Tallinn, Estonia
FW
RB
T293
Reitings 1
Usmas regate 14.06.-15.06. Usma, Bukdangu kempings
Raceboard Europeans and Raceboard Youth & Masters Europeans 16.06.-21.06. Sopocki Klub Zeglarski (SKZ) Sopot, Poland
RB
Reitings 1.5
Kurzemes Kauss 2014 1.posms 28.06.-29.06. Liepāja vai Pāvilosta
SL
LK / Reitings 0.3
Ungura regate 2014 28.06.-29.06. Ungura ezers, Raiskuma pag., Pārgaujas nov. Balvu fonds 300 EUR
Formula Youth & Masters World Championship 30.06.-05.07. Gallipoli, Apulia, Italy
FW
Reitings 2.0
jūlijs
Senioru GP 05.07.-06.07. Daugava
Kurzemes Kauss 2014 1.posms REZERVES DATUMS 05.07.-06.07. Liepāja vai Pāvilosta
SL
Kurzemes Kauss 2014 2.posms 12.07.-13.07. Liepāja vai Pāvilosta
SL
LK / Reitings 0.3
Techno 293 World Championships 19.07.-26.07. Brest, France
T293
Reitings 2
LATVIJAS ČEMPIONĀTS SLALOMĀ - FORMULĀ 19.07.-20.07. Liepāja, Pāvilosta vai Saulkrasti
FW
SL
Reitings 0.5 / LK
22. Vītolregate 19.07.-20.07. Lilastes ezers, Kempings "MEDZĀBAKI"
RB
LATVIJAS ČEMPIONĀTS FORMULA - SLALOMS rezerves datums 26.07.-27.07. Liepāja, Pāvilosta vai Saulkrasti
FW
SL
LK / Reitings 0.5
augusts
Latvian Baltic Cup & European Cup 08.08.-10.08. Liepāja
FW
RB
T293
LK / Reitings 1.0
Kurzemes Kauss 2014 2.posms REZERVES DATUMS 16.08.-17.08. Liepāja vai Pāvilosta
SL
Vidzemes Balva 2014 16.08.-17.08. Kāla ezers, Madonas novads Balvu fonds 300 EUR
Baltic Challenge Cup 22.08.-24.08. Rīga, Ķīšezers
RB
T293
Reitings 1 / LK
IFCA Slalom European Championships 25.08.-31.08. Bol, Brac Island, Dalmatia, Croatia
SL
Reitings 1.5
LATVIJAS ČEMPIONĀTS TECHNO 293 29.08.-31.08. Rīga, Ķīšezers
T293
Reitings 0.5 / LK
LATVIJAS ČEMPIONĀTS RACEBOARD 30.08.-31.08. Rīga, Ķīšezers
RB
Reitings 0.5 / LK
septembris
Kurzemes Kauss 2014 3.posms 06.09.-07.09. Liepāja vai Pāvilosta
SL
Reitings 0.3/ LK
Kurzemes Kauss 2014 3.posms REZERVES DATUMS 13.09.-14.09. Liepāja vai Pāvilosta
SL
LATVIJAS ČEMPIONĀTS SLALOMĀ un Kurzemes Kauss rezerves datums 20.09.-30.11. Liepāja vai Pāvilosta
SL
LK
Kluba 360 noslēguma regate 25.09.-25.09. Ķīšezers, Klubs 360
LATVIJAS ČEMPIONĀTS SLALOMĀ un Kurzemes Kauss rezerves datums 27.09.-30.11. Liepāja, Pāvilosta LK
oktobris
Kurzemes Kauss 3.posms rezerves datums 04.10.-05.10. Liepāja vai Pāvilosta LK
Kurzemes Kauss 3.posms rezerves datums 11.10.-12.10. Liepāja vai Pāvilosta
SL
LK
Kurzemes Kauss 3.posms rezerves datums 18.10.-19.10. Liepāja vai Pāvilosta
SL
LK
novembris
LATVIJAS KAUSA PASNIEGŠANA 21.11.-21.11. Cabo Cafe, Rīga
FW
RB
SL
T293
Viļņi
RS:X
Tautas
Obligāts