GALERIJA
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
NeilPryde Baltic Cup Estonia 2012
DATUMS 29.06.-01.07.
VIETA Tallinn, Pirita, Estonia
KLASES
Tautas
FW
Viļņi
STATUSS Reitings 1.0
APRAKSTS Nolikums

Rezultāti FORMULA

Rezultāti TECHNO 293

Reziltāti RACEBOARD

Šodien 1.jūlijā ar bezvēju noslēdzās Neilpryde Baltic Cup Igaunijas posms. Iepriekšējās dienās iekrātie rezultāti palika nemainīgi un pēc tiem tika godināti uzvarētāji. Pozitīvi ir tas, ka šajās sacensībās dalību ņēma mūsu jaunies Formulas klases burātāji un Roberts Bitenieks (LAT162) U17 grupā bija labākais. Prieks par mūsu meitenēm, kur 1.vieta ir Martai Ozolai (LAT140) un trešā Vitai Matīsei(LAT1). Jānim Preisam (LAT23) šī uzvara deva arī vadību kopvērtējumā pēc diviem posmiem aiz sevīm atstājot sīvāko sāncensi Martin Ervin (EST202) no Igaunijas. Jātzīmē, ka trešais un noslēdzošais Neilpryde Baltic Cup posms notiks Liepājā no 17.-19.augustā tieši pirms Pasaules Čempionāta Formula Windsurfing klasē. Raceboard klasē visiem savu sniegumu parādīja Ilona Grīnberga (LAT18) aiz sevis atstājot 2. vietā Māri Vīgantu (LAT123) un trešajā Retu Skricki (LAT91). Techno 293 klasē mūsējiem 6.vieta Kristianam Krauklim (LAT15) un 7.vieta Markusam Baumgartam (LAT34).

Otrā diena 30.06. 60 dalībnieki uz starta Formulas klasē, jo šis ir arī Europas Kausa posms. Kā jau prognoze solīja, tad iepūta brāzmains krasta vējš vidēji 14 mezgli. Šādos apstākļos daudz ko izšķīra pieredze un taktika. Pēc pieciem braucieniem Formulas klasē vadībā ir Jānis Preiss, kuram seko divi francūži. 9.vietā Jānis Rencis, 11. Romualds Zelčš, 12. Ansis Dāle... . Sieviešu konkurencē labākā ir Marta Ozola, tad igauniete un trešajā vietā sievietēm ir Vita Matīse. Raceboardā turpina dominēt četri latvieši 1. Ilona Grīnberga, 2. Māris Vīgants, 3.Rets Skrickis, 4. Aldis Šūriņš. Techno 293 klasē joprojām nepārspēti ir baltkrievi, bet mūsējie - 6.Kristians Krauklis, 7. Markus Baumgarts.

Pirmā diena 29.06. Sakarā ar gaidāmo Eiropas jauniešu čempionātu RS:X klasē Piritā ir ieradušies 90 sportisti no 8 valstīm. Diemžēl vēja ātrums nepārsniedza 7 mezglus, kas ļāva izvest tikai 3 braucienus Raceboard un Techno 293 klasēs. Pēc pirmās dienas labākie Raceboardā 1. Ilona Grīnberga, 2. Aldis Šūriņš un 3. Māris Vīgants. Jāsaka, ka mūsējie dominē. Techno klasēs pārliecinoši ir Baltkrievi, bet labākais no mūsējiem ir 5.vietā Markus Baumgarts un 7. Kristians Krauklis. Sestdien gaidāms ir krasta vējš 12-19 mezgli un paredzemais starts plkst.11.

Nākamie notikumi