GALERIJA
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
Latvijas Kausa pasniegšanas ceremonija
DATUMS 10.11.-10.11.
VIETA Rīga, Cabo Cafe
KLASES
Tautas
FW
RB
Viļņi
T293
FF
STATUSS Latvijas Kauss
APRAKSTS

Šeit būs ieskats Latvijas Kausa pasniegšanas cerimonijas norises gaitā:

Ceremonijas ievadvārdi -
"Šī bija pirmā sezona pārveidotajai vindsērfinga asociācijai un tās jaunajai valdei. Kā jau Jūs zināt, tad pērn vindsērfinga asociācija pārtapa no fizisku biedru kopuma par juridisku biedru organizāciju. Par prioritāti jaunā valde 2012. gadā noteica – asociācijas iekšējās vides sakārtošanu!

Kā senie romieši teica, „māju būvē no pamatiem” . Tad nu mēs sākām ar dokumentāciju - nolikumiem, sakārtojām kalendāru un reitingu. Uzbūvējām jaunu mājas lapu, kuru mēs pozicionējam kā galveno vietu, kur jebkurš Latvijas un pasaules pilsonis var uzzināt par Latvijas vindsērfingu. Starp citu analītiskie dati liecina, ka mūsu mājas lapu skatās 26 pasaules valstīs tai skaitā Amerikā, Kanādā, Puerto Rico un Singapūrā.

Kā jau Jūs visi zināt, tad asociācijasgalvenais mērķis ir koordinēt,  popularizēt un attīstīt vindsērfingu Latvijā. Šogad mēs savlaicīgi izvedām visus Latvijas čempionātus (izņemot viļņu) ar rekordlieliem dalībnieku skaitiem. Slalomā – 12 dalībnieki, Formulā – 25 dalībnieki, Raceboardā – 49 dalībnieki (no kuriem 21 bija jaunietis). Ir palielinājies jauniešu skaits Formulas klasē, kuri ar atzīstamiem rezultātiem ir startējuši starptautiskajās sacensībās un guvuši panākumus.

Šajā sezonā Asociācija koordinēja vairākas starptautiskas regates - Neilpryde Baltijas Kausu un vienu no lielākajiem pasaules čempionātiem Formulas klasē Liepājā ar 120 dalībniekiem.

Vēl LVA atzīmēja Raita Škutāna un ūdens sporta klubu „Kambīze” iniciatīvu, izveidojot trīs posmu Kambīzes regati, kura pulcēja 22 vindsērfinga amatierus bez sacensību stāža. Tā ir tā mūsu daļa, kuru mēs ikdienā maz redzam, bet viņu patiesībā ir ļoti daudz tapēc Latvijas vindsērfinga asociācija jaunai sezonai ir izvirzījusi sekojosās prioritātes un mērķus:

- koordinēt amatieru jeb sudraba grupas slaloma sacensību sēriju ar mērķi iedrošināt vējdēļa entuziastus stāties uz starta līnijas un mēroties spēkiem ar sev līdzīgajiem.
- Tā pat LVA turpinās strādāt pie sacensību kalendāra, kuru izvērtēs kritiski pēc principa „mazāk ir vairāk” liekot uzsvaru uz sacensību kvalitāti.
- Dagnis Bricis jau šogad reanimēja Sērf-Semināru par, kuru bija labas atsauksmes un tapēc LVA veicinās to, lai Sērf-Seminārs notiktu arī 2013.gadā.
- Kā arī LVA turpinās koordinēt Latvijas jauniešu sporta attīstību ar mērķi Latvijas jauniešiem izcīnīt vietu dalībai 2014.gada vasaras jaunatnes olimpiādē, Ķīnā."

Turpinājumās LVA valde pateicās:
par ieguldījumu Latvijas vindsērfingā un LVA attīstībā - Arnim Krauklim un Dacei Kurpniecei,
par Latvijas vindsērfinga popularizēšanu starptautiskajās sabiedrība - Ričardam Omanbriedim,
par LVA vizuālā tēla radīšanu un atbalstu LVA - Agrim Kozlovskim 
par atbalstu Latvijas Vindsērfinga asociācijai 2012.gadā - vindsērfinga preču veikaliem - Extreme Sports, Burusports, Portmanana un Surf Pro.

2012.gada Latvijas Kausa ieguvēji:
Techno 293 U15
1.vieta Jēkabs Baumanis
2.vieta Aleksandra Kaupa
3.vieta Ilmārs Tauriņš

Techno293 U17
1.vieta Kristiāns Krauklis
2.vieta Mikus Upmalis
3.vieta Markuss Baumgarts

Slaloms
1.vieta Jānis Preiss
2.vieta Māris Ozols
3.vieta Aleksandrs Ļeontjevs

Raceboard klase - sievietes
1.vieta Vita Matīse
2.vieta Ilona Grīnberga
3.vieta Anete Alberte

Raceboard klase - kungi
1.vieta Gunārs Rozenbergs
2.vieta Alvis Ozoliņš
3.vieta Gundars Osis

Formula Windsurfing klase - sievietes
1.vieta Marta Ozola
2.vieta Vita Matīse

Formula Windsurfing klase - kungi
1.vieta Jānis Preiss
2.vieta Jānis Rencis
3.vieta Kristaps Vītols

Plakāts

 

 

Nākamie notikumi