GALERIJA
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
LATVIJAS ČEMPIONĀTS SLALOMĀ
DATUMS 21.07.-22.07.
VIETA Vieta pēc apstākļiem
KLASES
RB
STATUSS LK / reitings 0.5
APRAKSTS Nolikums 

Sīvā cīņā ir noskaidrots 2012.gada Latvijas Čempions SLALOMĀ.

Kā jau tika prognozēts, tad 21.jūlija prognoze piepildījās ar uzviju. Divpadsmit dalībnieki, 15-20 mezglus spēcīgs R/DR vējš un saule ļāva veikt 8 braucienus Latvijas Republikas Slaloma Čempionātā. No pirmā līdz pēdējam braucienam saglabājās intriga cīņā par goda pjedestālu. Jānis Preiss (LAT23) savu vadību spēja nostiprināja vien tikai piektajā braucienā, bet par otro vietu līdz pēdējam braucienam sīvi cīnījās Romualds Zelčs (LAT25), Tālis Pētersons (LAT119) un Māris Ozols (LAT40).

Saliekot rezultātus kopā un izskatot protestus par Latvijas Republikas čempionu Slalomā tika kronēts Jānis Preiss (LAT23), 2.vieta Romualdam Zelčam (LAT25), bet trešā vieta Tālim Pētersonam (LAT119).

Latvijas Republikas Jauniešu čempiona titulu izcīnīja Roberts Bitenieks (LAT162) aiz sevis atstājot Mārtiņu Šveidi (LAT53).

Vecmeistaru ieskaitē 1.vieta Bruno Strausam (LAT134), 2.vieta Mārtiņam Grobiņam (LAT777) un 3. vieta Normundam Muitiniekam (LAT75).

Rezultāti

Latvijas Vindsērfinga asociācija vēlas pateikties visiem sportistiem, kuri piedalījās šajā čempionātā un cer, kad nākošajā gadā Slaloma disciplīnas braucēju rindas būs vismaz divreiz kuplākas.

Kā arī Latvijas Vindsērfinga asociācija vēlas pateikt paldies Portmananai par tehnisko organizāciju, tiesnešiem Arnim Krauklim, Maikam un Madarai Jēkabsonei, kā arī Dagnim Bricim un Spinout klubam par viesmīlību.

LVA

Nākamie notikumi