GALERIJA
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
FORMULA WINDSURFING WORLDS
DATUMS 20.08.-26.08.
VIETA Liepājas pilsētas pludmale
KLASES
FW
STATUSS Reitings 2.0
GOLD FLEET Sailed
6
Discards
1
To count
5
Entries
54
Scoring system
Appendix A
# Fleet Division Nat Sail# Helm name Total Net
1 Gold GBR 83 Ross Williams 10 7
2 Gold Master AUS 0 Steve Allen 18 12
3 Gold POL 507 Przemyslaw Miarczynski 21 17
4 Gold Master POL 10 Brzozwski Wojtek 85 30
5 Gold GER 122 Langer Vincent 95 40
6 Gold POL 16 Michael Polanowski 53 41
7 Gold BRA 50 Gabriel Browne 96 41
8 Gold L DEN 24 Kornum Sebastian 59 45
9 Gold NED 52 Casper Bouman 77 48
10 Gold FRA 823 Brault Valentin 88 56
11 Gold POL 25 Mokrzyki Hubert 94 58
12 Gold Master USA 34 Buzianis Micah 93 59
13 Gold FRA 531 Warembourg Nicolas 88 63
14 Gold L POL 48 Mroczynski Wojciech 96 70
15 Gold Master L POR 5 Miquel Martinho 135 80
16 Gold ESP 71 Fernando Martinez 120 85
17 Gold POL 239 Sieminski Przemyslaw 146 91
18 Gold Master LAT 23 Preiss Janis 117 92
19 Gold Master EST 202 Ervin Martin 122 92
20 Gold POL 23 Maciek Rutkowski 129 94
21 Gold FRA 730 Fleury Yoann 159 104
22 Gold Master BRA 999 Schurmann Wilhelm 166 111
23 Gold FRA 752 Cousin Alexandre 158 112
24 Gold Youth POL 013 Piasecki Jacek 167 112
25 Gold LTU 14 Juozas Bernotas 155 115
26 Gold FRA 55 Le Gallois Loic 180 125
27 Gold ISR 1 Arnon Dagan 181 126
28 Gold POL 320 Konieczny Lukasz 167 128
29 Gold POL 555 Korczycki Filip 183 128
30 Gold LTU 13 Mantas Gresevicius 167 129
31 Gold Master LAT 0 Rencis Janis 177 134
32 Gold Master EST 44 Molder Toomas 189 140
33 Gold GER 202 Mattes Fabian 187 147
34 Gold Master EST 555 Niine Urmas 199 155
35 Gold NED 13 Dennis Littel 210 155
36 Gold Grand Master ITA 415 Marco Begalli 213 158
37 Gold EST 24 Kaju John 214 159
38 Gold BRA 767 Mateas Isaac 203 160
39 Gold L ARG 1 Abram Nahuel 215 160
40 Gold Youth L EST 36 Roland Mik 232 177
41 Gold AUS 120 O'Brien Sean 233 178
42 Gold Master EST 2 Kaasik Erno 238 183
43 Gold Master L LTU 76 Gresevicius Gediminas 241 186
44 Gold Master LAT 13 Dale Ansis 241 186
45 Gold Master LAT 11 Maris Birzulis 244 189
46 Gold Youth LTU 799 Jasiunas Rytis 244 189
47 Gold FRA 53 Queouron Gerald 242 195
48 Gold L LAT 313 Vitols Kristaps 251 203
49 Gold SLO 1 Kocjan Andrej 259 204
50 Gold Master BRA 5 Pinheiro Mathias 265 210
51 Gold CZE 777 Zima Jakub 273 221
52 Gold Master DEN 111 Vesterstrom Jesper 277 222
53 Gold GER 220 Koerdel Sebastian 283 228
54 Gold Master LTU 11 Liutkus Giedrius 290 235
SILVER FLEET Sailed
6
Discards
1
To count
5
Entries
54
Scoring system
Appendix A
# Fleet Division Nat Sail# Helm name Total Net
1 Silver Master LTU 646 Kriukelis Mindaugas 22 12
2 Silver LAT 48 Omanbriedis Ricards 23 12
3 Silver LTU 1001 Sipavicius Karolis 32 16
4 Silver Grand Master L SWE 8 Sjostedt Ulf 35 19
5 Silver Master EST 789 Poltruk Gunnar 39 23
6 Silver Grand Master LTU 789 Moliusis Arvydas 82 27
7 Silver Youth RUS 54 Murashev Artem 49 30
8 Silver Grand Master LAT 134 Bruno Strauss 49 34
9 Silver Master CZE 17 Hrdina Patrik 57 36
10 Silver Master CZE 4 Sladky Martin 94 39
11 Silver EST 233 Timo Runge 57 40
12 Silver Grand Master LAT 777 Martins Grobins 67 40
13 Silver Master LAT 119 Talis Petersons 73 51
14 Silver Master CZE 73 Stepanek Jan 75 54
15 Silver Master LAT 40 Ozols Maris 90 59
16 Silver Master GBR 91 Briggs James 88 67
17 Silver Master CZE 177 Neumann Lukas 122 67
18 Silver Youth L LAT 162 Roberts Bitenieks 93 68
19 Silver Youth BRA 1313 Mala Netto Aldo Bebeko 99 70
20 Silver Youth L LAT 28 Kristaps Keidans 100 73
21 Silver Grand Master LAT 77 Uldis Asars 130 75
22 Silver ARG 2 Zarate Sebastian 109 79
23 Silver Master LAT 25 Romualds Zelcs 134 79
24 Silver Grand Master BRA 768 Carlos Albern Isaac 146 91
25 Silver Master NOR 12 Loken Anders 149 94
26 Silver Master LAT 88 Uldis Pavuls 152 97
27 Silver Master LAT 37 Aris Burkins 134 101
28 Silver Youth GER 495 Bochnia Jan Moritz 148 101
29 Silver L RSA 1 Matthew Rickard 170 120
30 Silver Grand Master LAT 75 Normunds Muitinieks 194 139
31 Silver Master RUS 22 Spirin Aleksandr 194 139
32 Silver Master RUS 23 Gavrichenkov Grigoriy 197 142
33 Silver RUS 745 Gumennyy Anton 199 144
34 Silver Master FIN 999 Ari Oksa 208 153
35 Silver Youth RUS 5 Martynov Mikhail 211 156
36 Silver Youth LAT 53 Martins Sveide 213 158
37 Silver Master LAT 107 Leontjevs Aleksandrs 221 166
38 Silver FRA 1642 Zoonekynd Edwy 223 168
39 Silver Grand Master LAT 12 Valdis Cibuls 227 172
40 Silver Youth LTU 718 Voverys Paulius 233 178
41 Silver L RUS 171 Chaika Ilia 233 178
42 Silver Youth NOR 153 Sliuburys Andrius 240 185
43 Silver Master L NOR 32 Underthun Eirik 245 190
44 Silver Master SWE 301 Bokell Mikael 246 191
45 Silver Master LTU 99 Dyburis Mantas 247 192
46 Silver Youth LAT 27 Raimonds Zelcs 255 200
47 Silver Youth LAT 103 Joma Davids Reinis 257 202
48 Silver Youth LAT 15 Kristians Krauklis 260 205
49 Silver Master RUS 321 Grirory Grebenyuk 262 207
50 Silver Grand Master POL 156 Pawel Szymajda 264 209
51 Silver Master LTU 317 Norkus Martynas 266 211
52 Silver Master CZE 7 Toth Martin 271 216
53 Silver Master RUS 604 Obozenko Andrey 274 219
53 Silver Grand Master SVK 1 Divinec Branislav 274 219