GALERIJA
TUVĀKIE NOTIKUMI
7. aprīlis 2019.g.
RSX EUROPEAN & YOUTH EUROPEAN CHAMPIONSHIP
15. aprīlis 2019.g.
2019 WORLD CUP - OLYMPIC CLASSES
13. maijs 2019.g.
RACEBOARD EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
12. sep

Vitai Matīsei bronza

VITAI MATĪSEI BRONZA

 

Četras dienas Ķīšezerā valdīja sportiska atmosfēra, un sportisti no 15 valstīm cīnījās par Eiropas čempionu tituliem vējdēļu "Raceboard" klasē.

Tostarp arī Vita Matīse, kura no latviešiem uzrādīja visaugstāko sniegumu šajās sacensībās, izcīnot trešo vietu dāmu konkurencē.

Matīsei sacensībās galvenās konkurentes bija čehiete Jana Slivova un somiete Aleksandru Blinnika. Katrs brauciens raisīja intrigu, un pēc katra brauciena rezultāti mainījās, ievietojot katru no minētajām dāmām gan pirmajā, gan otrajā un trešajā vietā. Rezultātā uzvaru guva somiete, aiz sevis atstājot čehieti un mājinieci Matīsu.

Kopā tika izvests maksimālais pieļaujamais braucienu skaits - 15. Sacensību laikā tika pieredzēti ganrīz visi Latvijas vasarai atbilstošie laikapstākļi. Bija saule, mākoņi, vējš, bezvējš, brāzmains vējš, lietus, stiprs lietus un svelme. Tie bija sacensībām absolūti atbilstoši laikapstākļi, tāpēc tās izdevās pēc pilnas programmas.

Par Eiropas čempionu vīriešu klasē kļuva Maksimilians Vojciks no Polijas, kurš savu vietu nosargāja vien pēdējā braucienā, nemitīgi cīnoties ar otrās vietas ieguvēju Aronu Gadorfalvi no Ungārijas un uzvaru izcīnot vien protesta ceļā. Trešajā vietā spānis Kurro Mančons. Labākais no latviešiem izrādījās Juris Rožkalns, izcīnot 24.vietu.

Rezultāti

CITAS ZIŅAS
Nākam trešdien 17.10. plkst 20:30 kanālā 360TV
Septembris bija piesātināts ar viļņu braukšanas aktivitātēm un mūsu sportistu labiem rezultātiem.
Šodien, 24.septembrī, Liepājā, Karostā pie spēcīga ZZR vēja notika Latvijas čempionāts Slalomā.
Šodien, Pāvilostā norisinājās Pāvilosta wave un Latvijas čempionāts viļņu braukšanā.