GALERIJA
TUVĀKIE NOTIKUMI
27. jūlijs 2019.g.
LINDES BALVA
27. jūlijs 2019.g.
LATVIJAS ČEMPIONĀTS SLALOMĀ. VIENS NO ČETRIEM IESPĒJAMIEM POSMA DATUMIEM
3. augusts 2019.g.
LATVIJAS ČEMPIONĀTS SLALOMĀ. VIENS NO ČETRIEM IESPĒJAMIEM POSMA DATUMIEM
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
9. aug

Trešā diena 2018 PČ Techno 293

TREŠĀ DIENA 2018 PČ TECHNO 293

 

Pasaules čempionātā vindsērfingā Liepājā dominē Izraēlas sportisti - latvieši zaudē pozīcijas, bet turpina cīņu par TOP 20

Trešdien, 8. augustā tika aizvadīta trešā pamatsacensību diena jauniešu vindsērfinga pasaules čempionātā Liepājas pludmalē Techno 293 un Techno 293 Plus klasēs. No latviešu sportistiem augstāko vietu Youth Female klasē ieņēma Annija Punte, ierindojoties 23. pozīcijā.

Techno 293 Junior Female klasē sacensību vadībā pēc septiņiem braucieniem pirmās trīs vietas ieņem Izraēlas sportistes. Pirmajā vietā atrodas Amita Segeva, otro vietu ieņem Mika Kafrī, savukārt bronzas pozīcijā šobrīd atrodas Mihala Slavina. Pēc pirmdien iegūtās augstās 11. vietas kopvērtējumā sacensību tiesneši lēma anulēt Viktorijas Gaiļumas labāko braucienu, kurā tika izcīnīta 9. vieta, piešķirot automātisko 33. pozīciju, kas sportisti atmeta kopvērtējuma tabulā par 13. vietām uz leju. Septiņos braucienos Gaiļuma labāko laiku ir sasniegusi pirmajā un piektajā braucienā, kur tika uzrādīts 19. labākais rezultāts, kopvērtējumā ļaujot saglabāt 24. vietu. Savukārt  latviešu burātāja Marta Kļaviņa pēc tikpat braucieniem ierindojas 28. vietā.

Arī Techno 293 Junior Male klasē neapstrīdama dominance vērojama Izraēlas sportistu sniegumā. Pirmajā vietā pēc septiņiem braucieniem vadību ir pārņēmis Tals Basiks-Taštašs, 2. vietā atrodas Rams Zerahs, bet 3. ir Hāriels Mizrahi. Pirmās pamatsacensību dienas līderis itālietis Alesandro Gračioti ir noslīdējis uz 5. pozīciju, savukārt no latviešiem labāko rezultātu uzrāda Edijs Bušmanis, kurš ierindojas 20. vietā.

Techno 293 Youth Female klasē pirmajā vietā atrodas izraēliete Nāma Grīnberga, kura ir ievērojami atrāvusies no tautietēm Šaronas Kantoras un pirmās dienas līderes Danielas Pelegas, kuras atrodas attiecīgi 2. un 3. vietā. Vīriešu konkurencē šajā klasē Zelta grupā pirmais pēc diviem fināla braucieniem atrodas Daniels Basiks-Taštašs no Izraēlas, otrajā vietā ierindojas viņa tautietis Nirs Lešads, bet trešajā pozīcijā ir ielauzies Aureljo Terijs-Valjē no Spānijas. Savukārt Sudraba grupā vadībā atrodas Tangs Čī-Longs no Honkongas, otrajā vietā ungārs Palinkas Tamas, bet trešajā vietā norvēģis Kristians Linneruds.

Pamatsacensības ir noslēgušās arī Techno 293 Plus Female klasē, kur, atšķirībā no citām klasēm, vadībā atrodas Francijas sportiste Manona Pinaca, otro vietu ir saglabājusi itāliete Džordžija Spesiale, bet uz trešo pozīciju pakāpusies ķīniete Dandana Denga. No latvietēm augstākajā pozīcijā joprojām atrodas Annija Punte, kura pēc astoņiem braucieniem ierindojas 23. vietā, parādot savu labāko sniegumu tieši pirmajā braucienā, kad tika ieņemta 9. pozīcija. Tikmēr Elizabete Meņģele ir noturējusi 25. vietu kopvērtējumā. Vīriešu konkurencē joprojām vadībā ir itālietis Nikolo Renna, kuram seko francūzis Juns Polikēns un izraēlietis Rojs Hilels.

Techno 293 Plus Female klasē goda pjedestāls šobrīd sastāv no francūzietes Manonas Pinacas, kura arī šajā grupā ieņem pirmo vietu, itālietes Džordžijas Spesiales un ķīnietes Dandanas Dengas, kuras ieņem attiecīgi 2. un 3. vietu. Annija Punte šajā klasē ierindojas 25., bet Elizabete Meņģele 27. vietā. Vīriešu sacensībās pirmā pozīcija šajā grupā pieder itālietim Nikolo Rennam, otrā francūzim Junam Polikēnam, bet bronzas pozīcija Rojam Hilelam.

Sacensības Liepājas pludmalē turpināsies līdz pat 11. augustam, un šobrīd Pasaules čempionāts vindsērfingā ir iegājis fināla fāzē. Sacensību rezultātiem iespējams sekot līdzi http://worlds2018.techno293.org, vai arī klātienē Liepājas pludmalē. Ieeja sacensību teritorijā ir bez maksas.

CITAS ZIŅAS
Šogad jau desmito reizi Lindes parkā notiks vindsērfinga sacensības „Lindes balva”.
20. jūlijā Kambīzes Salaspils bāzē, šoreiz vājvēja apstākļos, norisinājās nu jau gadskārtējā Kambīzes regate.
Baltijas kausa 3.posmā Burtniekos dominē latvieši un igauņi.
20.-21. jūlijā Alūksnes ezerā, Lāzberģa pils parkā notiks 27. radošo profesiju pārstāvju regate “Vītolregate 2019”.