GALERIJA
TUVĀKIE NOTIKUMI
2. oktobris 2021.g.
REZERVES DATUMS LATVIJAS ČEMPIONĀTS SLALOMĀ/FFOIL
3. oktobris 2021.g.
IQFOIL YOUTH & JUNIOR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
10. oktobris 2021.g.
PASAULES ČEMPIONĀTS RACEBOARD MASTERS
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
31. jūl

Miks Bušmanis uz goda pjedestāla iQFoil

MIKS BUŠMANIS UZ GODA PJEDESTĀLA IQFOIL

 

Šodien, 31.jūlijā Itālijā, Gardas ezerā noslēdzās jauniešu pasaules čempionāts iQFoil klasē, kur mūsu puiši parādīja labu sniegumu.

246 sportisti no visas pasaules 7 dienas pulcējās Gardas ezerā, lai noskaidrotujunior & youthpasaules čempionus U15,U17 un U19 grupās zēniem un meitenēm.

U15 grupā Miks Bušmanis LAT36 kāpa uz goda pjedestāla trešā pakāpiena pēc bronzas. Mazliet pietrūka līdz pjedestālam Dāvim Mazam LAT29, kurš pēc neveiksmīga sākuma centās saķert līderus un tika līdz sestai pozīcijai U17 grupā. Viljams Preiss LAT83, kurš bija jaunākais regates dalībnieks ieņēma 17.vietu U15 grupā.

U19 grupā labs sākums padevās Jēkabam Čežem LAT16, kuram uzcelto latiņu līdz galam šajā spēcīgā grupā neizdevās viņam noturēt, tomēr 27.vieta zelta grupā ir labs sniegums. 50.vieta zelta grupā Arturam Sprindžukam LAT401. Edijam Bušmanim LAT39 4.vieta sudraba grupā, 42.vieta Henrijam Vīgantam LAT78, 48.vieta Klāvam Kaupam LAT42.

Jāņa Preisa kā trenera komentārs pēc regates: “Baigais prieks ka mums īsa laikā ir izdevies sagatavot sportistus pasaules līmenī. Mika sasniegums ir skaļākais, bet jāpiemin arī Dāvja augstā 6. vieta U17 konkurencē. Pirmajos braucienos nedaudz mainījām regulējumu, bet uz beigām strauji tuvojāmies pjedestālam. Arī lielie puiši U19 grupā (Jēkabs un Arturs) parādīja lieliskus braucienus, bet pietrūka stabilitāte, kas vēl ir jāslīpē. Mūsu komandā bija arī čempionāta jaunākais dalībnieks, kas finišēja visos braucienus un brīžiem aiz sevis atstājot prāvu konkurentu bariņu. Visbeidzot gribu uzteikt visus komandas dalībniekus, kas cīnījās godam, katrā brauciena un katrā finišā. Foil klase vindsērfingā un burāšanā ir ienesusi jaunu elpu, jo pirmkārt, lai sacenstos vajag krietni mazāk vēja, un otrkārt, pati sacensība ir krietni dinamiskāka un pievilcīgāka. Finālā ne tikai uzvarētāji, bet arī tiem kuriem kaut kas braucienā nav izdevies to pabeidz ar smaidu sejā. Jo kuram, tad nepatīk lidot nedaudz virs ūdens?” 

Paldies puikām un treneriem Jānim Preisam un Arnim Krauklim par pozitīvām emocijām. 

Rezultāti: https://www.sailwave.com/results/iqfoilclass/2021-U17-Junior-Girls-Championship.htm 

Bildes: https://www.facebook.com/iqfoil/photos/pcb.365448701655310/365445014989012/

Video: https://windsurf.star-board.com/iqfoil-youth-and-junior-worlds-are-on/

CITAS ZIŅAS
Vakar, 25.septembrī Liepājā, Karostā norisinājās Latvijas čempionāta 1.posms Slalomā
25.septembrī, Liepājā, Karostā norisināsies Latvijas čempionāta 1.posms Slalomā.
Tikko noslēdzās Noerstick Cold Hawaii PWA Youth Windsurf Wave World Cup 2021, kurā Valters Videnieks LAT33 izcīnīja augsto 3.vietu.
12. septembrī, Horvātijā noslēdzās Eiropas čempionāts jauniešiem iQFoil klasē.