GALERIJA
TUVĀKIE NOTIKUMI
1. aprīlis 2018.g.
2018 TECHNO293 PLUS EIROPAS ČEMPIONĀTS YOG KVALIFIKĀCIJA
23. aprīlis 2018.g.
FW YOUTH & MASTERS PASAULES ČEMPIONĀTS
12. maijs 2018.g.
KLUBA 360 SEZONAS ATKLĀŠANA
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
7. aug

Jānis Preiss savās mājās izcīna NP kausu

JĀNIS PREISS SAVĀS MĀJĀS IZCĪNA NP KAUSU

 

Aizvadītajā nedēļas nogalē Liepājā norisinājās “NeilPryde” Baltijas kausa izcīņas vindsērfingā noslēdzošais posms...

...uzvaru savās mājās kā arī sezonas kopvērtējumā izcīnīja “Formula” klasē izcīnīja liepājnieks Jānis Preiss. 

Sacensības vindsērfinga kluba “Rietumkrasts” mājvietā Karostā, pie Ziemeļu mola, aizritēja spēcīgā vējā – tā ātrums visu nedēļas nogali pieturējās no 10 līdz 15 metriem sekundē, - un meistarīgākais šādos apstākļos bija tieši J. Preiss, kurš uzvarēja septiņos no astoņiem braucieniem, un svinēja pārliecinošu uzvaru. 

2. vietu “Formula” klasē izcīnīja Romualds Zelčs, bet 3. vietā ierindojās Aleksandrs Leontjevs.

“NeilPryde” Baltijas kausa izcīņā piedalījās vairāk nekā 50 dalībnieku no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. 

Augusts Liepājas sportā aizritēs vindsērfinga zīmē, jo šomēnes kopumā gaidāmas trīs starptautiskas sacensības burāšanā ar vēja dēļiem, kas notiks Karostā. Divas nedēļas vēlāk, 19. un 20. augustā, Karostā norisināsies Liepājas Grand Prix, kas būs iesildīšanās šī gada galvenajam notikumam – Eiropas čempionāta posmam vindsērfingā Formulu klasē. Sacensību oficiālā atklāšana paredzēta 23. augustā, savukārt regate notiks no 23. līdz 27. augustam. 

Pērn Liepājā notikušajā Eiropas čempionāta posmā vindsērfingā Formulu klasē pulcēja 30 spēcīgākos braucējus no deviņām valstīm, un 3. vietu izcīnīja liepājnieks Jānis Preiss. Pirmo vietu ieguva austrālietis Stīvs Alens, bet vietu uz goda pjedestāla otrā augstākā pakāpiena izcīnīja poļu sportists Mihals Poļanovskis.

Eiropas čempionāta posma vindsērfingā norisi atbalsta Liepājas pilsētas dome, Latvijas Sporta federāciju padome un “Lauma Lingerie”. 

CITAS ZIŅAS
Ceturtdien, 1. februārī Latvijas Vindsērfinga asociācija pasniedza Latvijas Kausu 2017. gada uzvarētājiem.
Ielūdzu Tevi uz Latvijas Kausa 2017. pasniegšanas ceremoniju šā gada 1. februārī, Rīgā, R.Feldmaņa 8, Cabo Cafe telpās. Sākums pl.18:00.
LVA Valde šo ceturtdien 11.janvārī pl.18:00 Cabo Cafe telpās ielūdz visus vindsērfinga aktīvistus uz sarunām par vindsērfingu un viedokļu apmaiņu.
Godātie kolēģi un sacecensību organizatori! 2018.gads jau ir sācies. Lūdzam iesūtīt plānotās regates 2018.gada kalendāram.