GALERIJA
TUVĀKIE NOTIKUMI
6. augusts 2020.g.
BURĀŠANAS KLUBA 360 KAUSS 4.POSMS ( OPEN KLASE)
8. augusts 2020.g.
LATVIJAS ČEMPIONĀTS SLALOMĀ. VIENS NO ČETRIEM IESPĒJAMIEM POSMA DATUMIEM
8. augusts 2020.g.
LATVIJAS ČEMPIONĀTS FORMULA WINDSURFING VAI FORMULA FOIL
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
9. jūl

"Burtnieks vārās 2020" bildes un video

 

Šo sestdien un svētdien 04-05.07. Burtniekos, Burtnieku ezerā notika Baltijas mēroga sporta pasākums "Burtnieks varās 2020"!

Šo sestdien un svētdien 04-05.07. Burtniekos, Burtnieku ezerā notika Baltijas mēroga sporta pasākums "Burtnieks varās 2020"! Divās paralēli notiekošās sacensībās sacentās vairāk kā 120 sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas. Vienlaicīgi norisinājās vindsērfinga  "Baltic CUP 2020" Latvijas posms un "Burtnieka SUP festivāls 2020". Divas dienas vējadēļu burātāji un SUP dēļu airētāji sacentās par medaļām un kausiem, ko ar Burtnieku novada finansiālu atbalstu bija sarūpējis sacensību organizators - "Vidzemes Laivas". Skatītājiem bija iespēja vērot jaunākās tendences vējadēļu attīstībā jo plaši pārstāvēta bija Formula Foil klase kas 2024 gadā ir apstiprināta kā Olimpisko spēļu oficiālā vējadēļu klase, kuras ietvaros tiks izcīnītas Olimpiskās medaļas. Nezinātājiem varam pastāstīt, ka jaunais Olimpisko vējadēļu standarts ir izveidots uz zemūdens spārna jeb "foil" principa, kas ļauj dēlim kopā ar braucēju un buru pacelties virs ūdens. Braucot ar ūdeni saskaras tikai īpaša spura jeb tā saucamais "foils". Īpašs prieks par kuplo dalībnieku skaitu, jo tik daudz burātāju vienkopus vienās sacensībās Burtnieks vēl nebija pieredzējis! Neizpalika arī atrakcijas bērniem, mūzika, garšīgs ēdiens un kruīzi ar kuģīti "MADE-MARIJA" kas šogad ļāva ieraudzīt sacensību spriedzi un sportistu cīņas trasē pavisam tuvu un pārskatāmi. Ko daudzi arī steidzās izmantot un veltīja atzinīgus vārdus organizatoram un kuģa kapteinim par šādu iespēju. Abas dienas bija vējainas un tas īpaši priecēja visus burātājus! Paldies Burtnieku novadam par pasākuma atbalstīšanu, Latvijas vindsērfinga asociācijai, Latvijas Sērfošanas un Sup federācijai, sacensību tiesnešiem, dalībniekiem un visiem, kas pielika roku, lai šis "Burtnieks varās 2020" izdotos! Tiekamies nākamgad!

Rezultāti Formula Foil

Rezultāti Formula

Rezultāti Techno

Rezultāti Raceboard

Rezultāti SUP

Saite uz bildēm un video: https://failiem.lv/u/6nnnh3r6

Arnis Seņkāns

Biedrības "Ezerkrasts AZ" valdes loceklis

"Burtnieks vārās 2020" organizators

CITAS ZIŅAS
Sestdien Jaunciema ostā teicamos vēja apstākļos noslēdzās Latvijas 2020. gada čempionāts vindsērfinga Formula Foil klasē!
Sestdien 1.augustā Jaunciema ostā norisināsies Latvijas čempionāts Formula foil klasē.
Latviju sasniedzis Olimpiskās klases IQFOIL vindsērfinga inventārs
NEPIEMĒROTAS VĒJA PROGNOZES UN VĒJA VIRZIENA DĒĻ PLĀNOTAIS LATVIJAS ČEMPIONĀTA OTRAIS POSMS SLALOMĀ TIEK PĀRCELTS UZ 1-2.AUGUSTU.