GALERIJA
TUVĀKIE NOTIKUMI
6. augusts 2021.g.
LATVIJAS ČEMPIONĀTS SLALOMĀ/FFOIL
13. augusts 2021.g.
LATVIJAS BURĀŠANAS ČEMPIONĀTS ( TECHNO 293, OPTIMIST, LASER)
17. augusts 2021.g.
PASAULES ČEMPIONĀTS RACEBOARD
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
30. jūn

BALTIC CUP Windsurfing-Burtnieks Lake SUP

BALTIC CUP WINDSURFING-BURTNIEKS LAKE SUP

 

Jau šajā nedēļas nogalē - 04.05. Jūlijā BALTIJAS KAUSS VINDSĒRFINGĀ 2020! BURTNIEKOS, BURTNIEKU EZERĀ!

Jau šajā nedēļas nogalē - 04.05. Jūlijā BALTIJAS KAUSS VINDSĒRFINGĀ 2020! BURTNIEKOS, BURTNIEKU EZERĀ! 4 klases - FORMULA, FORMULA FOIL, RACEBOARD un TECHNO 293. Labākie Latvijas, Igaunijas un Lietuvas burātāji satiekas sirmā Burtnieka krastos! Aicinām visus Latvijas vindsērfinga entuziastus un līdzjutējus atbraukt un atbalstīt savējos cīņā par Baltijas Kausu un Baltijas labāko burātāju titulu visās populārākajās vējadēļu klasēs! Būs bezmaksas atrakcijas bērniem, garšīgi paēst, mūzika un jautrība 2 dienu garumā. Paralēli vindsērfinga sacensībām risināsies arī "Burtnieka SUP festivāls 2020" kur labākie Latvijas un kaimiņvalstu SUP airētāji cīnīsies par medaļām. Ja kāds satraucās par Burtnieka piemērotību foil klases sacensībām, tad tas ir lieki - trase tiks izlikta pietiekami tālu no krasta, lai būtu droši ka ūdenszāles netraucē foilu darbībā! Tiekamies jau šo sestdien! 

NOLIKUMS

NOLIKUMS ENG

NOLIKUMS SUP

CITAS ZIŅAS
Jau šajā nedēļas nogalē iespējams Latvijas čempionāta 1.posms Slalomā vai Formula Foil disciplīnā.
No šā gada 13. līdz 15.augustam Liepājā, Karostā norisināsies Latvijas čempionāts Techno293, Laser, Optimist un Top Cat klasēs.
Šodien, 31.jūlijā Itālijā, Gardas ezerā noslēdzās jauniešu pasaules čempionāts iQFoil klasē, kur mūsu puiši parādīja labu sniegumu.
Tākā šis ir pirmais iQFoil čempionāts, tad LVA pēc vairāku biedru lūguma ir mīkstijājusi inventāra ierobežojumus čempionātā.